Filozofia

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że Centrum Architekta to tylko showroom, nie chcemy ograniczać naszej roli do prezentacji, sprzedaży i dostarczenia oświetlenia i mebli. Wiemy, jak wymagająca i wieloetapowa jest praca architekta nad każdym projektem, dlatego służymy pomocą i wsparciem. Udostępniając informacje techniczne i ułatwiając bezpośredni kontakt z producentami, wspomagamy też pracę branżystów.

Jesteśmy otwarci i gościnni, dostępni online i w showroomie. Udostępniamy przestrzeń do spotkań z inwestorem i samodzielnej pracy. Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzamy swoją wiedzę. Dzielimy się zdobytymi na szkoleniach informacjami, aby przyspieszyć i ułatwić Waszą codzienną pracę. Lubimy to, co robimy na co dzień i staramy się przekazać dalej swoje dobre nastawienie.
Budujemy świadomość konsumentów. Selekcjonujemy produkty europejskich, rozpoznawalnych przez architektów marek. Propagujemy slow design, szanujemy ideę #loveoriginal. Chętnie opowiemy o zaletach rozwiązań, które są nam najbliższe – o ekologii, zintegrowanych źródłach światła, o produktach trwałych i bezpiecznych. Uwielbiamy i pasjonujemy się designem, cieszymy się na kolejne nowości, ale nie zapominamy o tym, aby zawsze stawiać na pierwszym miejscu jakość.
Dbamy o jasne zasady współpracy, przejrzystość warunków dla architekta i pakiet korzyści dla inwestora.